Bale ve Dans, beden sağlığı ve gelişimi için önemlidir.

Bale ve dans bir insanın beden sağlığı ve gelişimi açısından önemli bir yer edinmektedir. Bale ve çeşitli dans eğitimlerine katılım göstererek, sanata olan sevginizi arttıracaksınız. Bunun yanında dans ederek formunuzu koruyacak bedeninizi ve ruhunuzu iyileştireceksiniz. Bale ve dans kurslarımız öğrencilerin seviyelerine göre düzenlenmektedir. Bale ve Dans Eğitimi Programı’nın sonucunda bu sanata olan sevginizi pekiştirecek, sağlıklı bir bedene sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Çünkü dans; fizyolojik ve psikolojik olarak beden sağlığı ve gelişimi için önemlidir. Hareket etmek “kas hafızasını”  güçlendirdiği gibi vücutta salgılanan hormonların akışını hızlandırmakta ve beyni genç tutmaktadır.

Bale ve Dans Eğitimi programımızda içerik öğrencinin seviyesine göre düzenlenmekte, tercihe göre birebir veya online olarak yapılmaktadır.

 

COVID-19 TEDBİRLERİ NEDENİYLE

Derslerimizin katılımcıları sınırlı sayıda olacaktır

Bale Nedir Nasıl Yapılır?

Bale belli bir dans figürleri ve özel bale müzikleriyle birlikte yapılan bir gösteridir. İtalya’da ortaya çıkmıştır.

Baleye Ne Zaman Başlanmalı?

Aslında baleye başlangıç yaşı diye belirli bir yaş yoktur her yaşta bale eğitimi almaya başlayabilir ve baleyi öğrenebilirsiniz fakat, 5-10 arası yaşlarda baleye başlamak temel eğitimi erken almanıza ve böylelikle daha çok gelişmenizi sağlar.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ
TC Milli Eğitim Bakanlığı Logosu

Yenilikler ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin


  Adresimiz

  Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi
  No:109/A Kadıköy / İSTANBUL
  Tel: +90 216 807 00 12
  Gsm: +90 543 329 80 62
  Fax: +90 212 249 42 65
  E-Posta: info@cangozakademi.com