BAS GİTAR KURSU


Bas gitar, normal gitarlardan 1 oktav daha kalın ses yapısına sahip olan gitar türüdür. Elektro gitarın çalışma prensiplerine benzer prensipler ile çalışmaktadır.

Bas gitar kursu, konusunda uzman eğitmenler tarafından bas gitar çalınma adına verilen kurstur. Cangöz Akademi tarafından verilen Kadıköy bas gitar kursu ile giriş seviyesinden üst düzeye kadar bas gitar eğitimi alınabilir.

Bas gitar kurslarımıza hem online olarak hem de Kadıköy'de yer alan bas gitar kurs merkezimizde katılabilirsiniz.

Bas Gitar Kursu İçeriği

Bas Gitar kursumuzda, öğrencinin yaşına ve seviyesine göre düzenlenen 45 dakikalık birebir veya online derslerimizde;

 • Doğru pozisyon ve teknik çalışmalar
 • Notasyon, şifre veya tab okuma
 • Repertuar ve farklı stil (flamenko, rock, caz vb..)çalışmaları
 • Armoni bilgisi
 • Doğaçlama ile ilgili teknik çalışmalar
 • Bas gitarın yapısı ve tarihi

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ
BUNLARLA BİRLİKTE;

Öğrencilerimiz enstrüman derslerine ek olarak (isteğe bağlı) solfej ve kulak çalışmaları ile desteklenmekte, anlamadığı veya pekiştirmek istediği dersi ‘online bas gitar dersleri’  veya ‘online  bas gitar kursu videoları’ aracılığıyla tamamlayabilmektedir. Bas gitar kurslarımızın yanı sıra Kadıköy elektro gitar kursu ve eğitimlerimizi inceleyerek, uzman ve sertifikalı eğitmenler ile yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.


Bas Gitar Kursu;

Cangöz akademi tarafından verilmekte olan bas gitar kursumuz özel içeriklere sahiptir. Bas gitar konusunda üst düzey deneyimli ve profesyonel eğitmenler tarafından kursumuz verilmektedir. Bas gitar türlerinin (4 telli, 5 telli, 7 veya 12 telli) hepsi çalışmalarımızda bulunmaktadır.

Tüm bas gitar kurslarımız hafta içi veya hafta sonu seanslarına sahiptir. Ayrıca online olarak da bas gitar kurslarını takip etmek mümkündür. İsterseniz video kayıtlarından da derslerinizi takip edebilirsiniz.

Bas gitar kursumuz ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir ya da direkt olarak Kadıköy bas gitar kurs merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Bas gitar kursu hakkında merak edilenler;


Bas Gitar Nedir?

Bas gitarlar, diğer gitarlardan 1 oktav daha kalın ses çıkarmakta olan gitar türleridir. Tel sayılarına göre farklı çeşitleri mevcuttur. Ayrıca perdesiz ve kafasız bas gitar türleri de vardır.

Evde Bas Gitar Çalmak Mümkün mü?

Bas gitarlar elektro gitarlar gibi kulaklık ile birlikte çalınabilir. Bu sayede istenilen her türlü ortamda ses problemi olmadan çalmak mümkündür.

Bas Gitar Kursu Fiyatları Ne Kadardır?

Bas gitar kursları saatlik ya da periyodik planlama çerçevesinde fiyatlandırılırlar. Bas gitar kursu fiyatları hakkında detaylı bilgilere bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Online Bas Gitar Kursu Var mı?

Cangöz akademi tarafından verilmekte olan bas gitar kursumuzu online dersler ve online kurs videoları ile takip edebilirsiniz.

Bas Gitar Ne Kadar Sürede Öğrenilir?

Bas gitarı öğrenme süresi kişiden kişiye ve öğrencilerin aldığı eğitime göre değişiklik gösterebilmektedir ancak ortalama olarak 2 ila 5 ay arasında elektro gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

Bas Gitar Kaç Perdeden Oluşur?

Bas gitar, 20,21 ve 24 olmak üzere üç perdeden oluşur.

Cangöz Müzik üzerinde yer alan bas gitar modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Cangöz Akademi tarafından sağlanan eğitimlerinizi en iyi müzik aletleri ile bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bas Gitar fiyatları ve modelleri

Eğitimlerimiz Hakkında,

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Eğitim Almak İstediğiniz Kategoriyi Seçiniz

  Öğrencinin Doğum Tarihinizi Seçiniz

  TC Milli Eğitim Bakanlığı Logosu

  Yenilikler ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin


   Adresimiz

   Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi
   No:109/A Kadıköy / İSTANBUL
   Tel: +90 216 807 00 12
   Gsm: +90 543 329 80 62
   Fax: +90 212 249 42 65
   E-Posta: info@cangozakademi.com