GENÇ BALE (6 YAŞ)


6 yaş için özel hazırlanmış olan bu kursumuzda amacımız;

Genç yaş bale kursumuz; öğrencimizin bale sanatını sevmelerini, temel bale pozisyonlarını öğrenmelerini, vücutlarının izin verdiği ölçüde esneklik ve estetik kazanmalarını, duruş ve
yürüyüş bozukluklarını gidererek denge ve koordinasyon kazanmalarını, bale temelli hareket dinamiklerini müzik ve ritimle ifade etmelerini sağlamak. Yer, bar ve orta alanda yapılan çalışmalar ile grupla uyum içerisinde hareket etme becerisi kazandırılacak ve öğrencimizin bu beceriyi günlük yaşamlarına transfer etmeleri sağlanacaktır.

Dersimizde Royal Academy of Dance(RAD) gibi uluslararası öğretim metodu kullanılacaktır.

Öğrencilerimizin sahne disiplini ve özgüven kazanmaları, topluluk karşısında rahat hareket edebilmeleri ve sahne heyecanını yaşamaları amacıyla eğitim sürecinde ve sonunda gösteriler yapılacaktır.

Bale kendine has bale müziği ve bale hareketleri ve bale kıyafeti ile çok özgün bir dans çeşididir. 6 yaş için belirlemiş olduğumuz Kadıköy genç bale kurslarında erken yaştan çocuklarınıza balenin temel taşlarını aşılayabilirsiniz. Onların hem fizyolojik hem de ruhen gelişimine şahit olabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

. Covid 19 tedbirleri kapsamında derslerimizin katılımcıları sınırlı sayıdadır.

Aylık ve Yıllık kampanya ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bu kursumuza ek olarak yine cangöz akademi uzmanları tarafından sizlere sunulan yoga eğitimi programlarımıza da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Genç Bale Kursu Hakkında

Genç Bale Kursunun Faydaları Nelerdir?

Genç bale kursuyla birlikte çocuklar baleyi öğrenirken bunun yanında fiziki gelişim göstererek, vücudunun denge ve koordinasyonunu yönetebilecek, erken yaşta hareket becerisi kazanacaklardır.

Genç Bale Kursu Kaç Yaşındaki Çocuklar İçindir?

Genç bale kursumuz 6 yaşındaki çocuklar için oluşturulmuştur.

Eğitimlerimiz Hakkında,

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Eğitim Almak İstediğiniz Kategoriyi Seçiniz

  TC Milli Eğitim Bakanlığı Logosu

  Yenilikler ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin


   Adresimiz

   Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi
   No:109/A Kadıköy / İSTANBUL
   Tel: +90 216 807 00 12
   Gsm: +90 543 329 80 62
   Fax: +90 212 249 42 65
   E-Posta: info@cangozakademi.com