https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/05/3BRPn8I5Dp0-640x640.jpg
https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2019/05/dance_circle_01.png
KEMAN EĞİTİMİ

KEMAN

Geniş yaş aralığı düşünülerek, her seviyeye uygun hazırlanmış Cangöz Müzik Akademisi keman dersleri; öğrencilerin müziği oluşturan temel öğeleri kavramalarını, keman hakkında temel müzik bilgilerine sahip olmalarını ve enstrüman seviyesine göre çalmalarını hedefler. Derslerimizde, akademik yeterliliğe sahip öğretmenlerimiz tarafından beden-zihin rahatlığını sağlayan pedagojik unsurlar eğitimin bir parçası haline getirilmiştir. Bireysel müzik odalarında yapılan derslerde öğrencilerin kişisel öğrenme ritimlerine paralel programlar uygulanmaktadır.

Keman Kursu İçeriği

Kadıköy şubemizde verilen keman kursumuzda, öğrencinin yaşına ve seviyesine göre planlama yapılmaktadır. 50 dakikalık birebir veya online keman derslerimizde;

  • Doğru pozisyon ve teknik çalışmalar
  • Notasyon, şifre veya tab okuma
  • Armoni bilgisi
  • Doğaçlama ile ilgili teknik çalışmalar
  • Keman’ın yapısı ve tarihi
https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/05/violin-keman-640x640.jpg
FROM
$
0123456789001234567890
PAY AS YOU GO LESSION
Listicle adaptogen whatever tote bag church-key trust fund food school of art truck pinterest artist lacus urna.
FROM
$
012345678900123456789001234567890
5 PRIVATE CLASSES
Keffiyeh YOLO actually hoodie cliche air plant. 3 wolf moon bespoke waiting wayfarers.
FROM
$
012345678900123456789001234567890
10 GROUP CLASSES
iPhone bitters offal cardigan illustration gochujang affogato teacher glossier. Forage migas shabby morbi id.
https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/11/cangoz-akademi-instagram-320x320.jpg

Cangöz Akademi

Eğitim ve Sanatın buluşma adresi
Yeniliklerden haberdar olmak için
https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/05/yamaha-yev-105-elektro-keman-siyah-4.jpg

Kadıköy Keman Kursumuz;

Cangöz akademi uzmanları tarafından verilmekte olan Keman kursumuzda başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar her öğrenciye hizmet verebilmekteyiz. Yetişkinler için de keman dersi verilmektedir.

Anadolu Yakası Kadıköy müzik kursları arasında bulunan ve Bağdat caddesinde yer alan keman kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Keman Dersi Almalısınız?

Birçok konuda olduğu gibi, işi bileninden öğrenmek çok daha hızlı bir süreç yaşanmasını sağlayacaktır. Alanında uzman bir kişiden keman dersi almak, doğru bir şekilde keman çalmanızı sağlayacak ve bunun en hızlı sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır. Bu nedenle, eğer keman çalmak için yeterli bir bütçeye sahipseniz, keman dersi almanız tavsiye edilir. Keman dersi alarak eksik noktalarınızı bir öğretmen ile keşfedip daha sonra bu eksik noktaların üzerine gidebilirsiniz. Bu sayede, herhangi bir zaman kaybı yaşamadan olabilecek en hızlı şekilde keman çalmayı öğrenebilirsiniz.

Keman dersi alırken dikkat etmeniz gereken nokta ise seçeceğiniz öğretmenin yeterli becerilere sahip olup olmaması olacaktır. Bunun için ise diğer öğrenciler ile iletişime geçerek yeterli bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Keman Kursları

Eğer keman çalma konusunda bir ders almaya karar verdiyseniz, bu noktada yeterli bir öğretmen seçimi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Sizi en kısa sürede tanıyacak ve eksiklerinizi fark edecek bir öğretmen ile çalışmak en hızlı şekilde keman çalmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle, İstanbul keman dersi konusunda oldukça fazla seçenek sunmakta. Birbirinden tecrübeli öğretmenler ile iletişime geçerek keman çalmak için atacağınız en büyük adımı atmış olursunuz.

Keman dersi alarak aynı zamanda hangi keman modeline yoğunlaşacağınız hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu noktada öğretmeniniz büyük keman mı ya da küçük keman mı seçmeniz gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir.

Kadıköy Keman Kursu

Keman çalmayı öğrenmek isteyen birçok kişi çeşitli keman kursları hakkında bilgi edinmek istiyor. Keman kursu konusunda önde gelen noktalardan birisi ise Kadıköy. Oldukça fazla keman kursuna sahip olan Kadıköy, keman çalmak isteyen kişilere birçok fırsat sunuyor. Bu noktada, bir Kadıköy keman kursu ile iletişime geçerek bir an önce keman çalma sürecinizi başlatabilirsiniz. Birbirinden tecrübeli öğretmenler ile öğrenebileceğiniz keman çalmanın yanı sıra aynı zamanda yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz. Bu nedenle, eğer keman çalmayı öğrenmek istiyorsanız, evde öğrenmek yerine bir kursa giderek sosyal bir ortamda çalmanız tavsiye edilir. Yeni arkadaşlar ile taşınarak, eksik kaldığınız noktalar konusunda birbirinizden tavsiye alabilirsiniz.

Keman Kursu için Neden Cangöz Akademi’yi Tercih Etmelisiniz?

Cangöz Akademi, on yıllardır vermekte olduğu müzik eğitimleri ile birçok değerli ismi sanat dünyasına kazandırmış, birçok başarılı bireyin ise dünyasına renk kazandırmıştır. Tüm keman seviyeleri adına uzman eğitmenler tarafından profesyonel eğitimler verimlektedir;

Başlangıç Seviye Keman Dersi
Orta Seviye Keman Dersi
İleri Seviye Keman Dersi

Tüm bu derslerimizdan birini seçerek sizlerde seviyenize göre keman dünyasında kendinize yer edinebilirsiniz.

Diğer Yaylı Eğitimlerimiz

https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/05/kadikoy-cello-kursu-uai-258x258-1.jpg

Çello Kursu

Sayfaya Git
https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/05/kadikoy-viyola-kursu-uai-258x258-1.jpg

Viyola Kursu

Sayfaya Git
https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/05/kadikoy-gitar-kurslari-uai-516x516-1.webp

Klasik Gitar

VIEW MORE
https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/05/akustik-gitar-kursu.webp

Akustik Gitar

VIEW MORE
https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/05/flamenko-gitar-kursu.webp

Flamenko Gitar

VIEW MORE
https://cangozakademi.com/wp-content/uploads/2022/05/jazz-gitar-egitimi.webp

Jazz Gitar

VIEW MORE
Keman eğitimi hakkında merak edilenler;
Keman çalmayı ne kadar sürede öğrenirim?

Hiçbir enstrüman birden hızlıca öğrenilmez, bunun için zaman ve emek gereklidir. Derslere düzenli katılım göstererek ve yeteri kadar pratik yapılırsa 4-6 ay arasında keman çalabilirsiniz. Fakat kemanı tam anlamıyla öğrenmek sadece bu 4 ay ile bitmez, devamında da çalışmalara devam edilmesi gerekir.

Kemanı kim icat etti?

Keman, 1555 yılında Andrea Amati tarafından hazırlanıp çalmaya başlanmıştır. Andrea Amati, bu icadıyla tarihe adını kazımıştır.

Kemana başlama yaşı kaçtır?

Keman çalmaya başlamak ve öğrenmek için belirlenmiş bir yaş yoktur. Her yaştan insan eğitimler alarak keman çalmayı öğrenebilir. Fakat 5 ila 10 yaş arasında keman çalmaya başlamak çocuğun kemana yatkın olmasını ve daha hızlı gelişim göstermesini sağlar.

Keman Ailesi Kaç Çeşittir?

Keman ailesinin 4 farklı çeşidi vardır, Bunlar keman, viyola, çello ve kontrbastır.

Cangöz Müzik üzerinde yer alan keman modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Cangöz Akademi tarafından sağlanan eğitimlerinizi en iyi müzik aletleri ile bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Bağdat Caddesi
Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:109/A Kadıköy / İSTANBUL
Bakırköy
Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak No:4 Bakırköy / İSTANBUL
Bülten

Yenilikler ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin