SIK SORULAN SORULAR

Siz Sorun Biz Cevaplayalım

Eğitim sistemlerimiz, ders saatlerimiz gibi aklınıza gelen bazı soruları aşağıda sizin için cevapladık. Bunun dışında aklınıza gelen her türlü soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ
S.S.S

Ders süreleri, Sertifikalara dair merak ettiğiniz sorulardan bazılarını sizin için cevapladık.

1 ders süresi 45 Dakikadır.

Ders sürelerimiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenmiş ve kabul edilmiş sürelerdir.

Seçmiş olduğunuz branşın ya da enstrumanın, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI onaylı sertifikasını alabiliyorsunuz.

Bu sertifika öğrencinin enstrüman eğitim seviyesini belgeler ve meslek edindirme sertifikası niteliğindedir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlarda eğitmenlik yapabilme olanağı tanır.

Evet yapıyoruz. Önceden randevu oluşturarak öğretmeninizle  ve kursla alakalı soracağınız her türlü soruya yanıt bulabilirsiniz.

Eğitime başlamadan önce sizi doğru yönlendirebilmek adına ‘kulak testi’ yapıyoruz. Bu test sizin duyumunuzun ne oranda olduğu ve hangi enstrümana uygun olduğunuzu belirlemektedir.

Enstrüman derslerimiz öğrencinin talebine ve isteğine bağlı olarak birebir ya da grup şeklinde verilmektedir.

Enstrüman derslerinizin yanında grup şeklinde açılacak olan solfej derslerine katılabilir ya da öğretmeninizle konuşarak ek ders olarak teori dersi talebinde bulunabilirsiniz. Ek dersleriniz ekstra ücretlendirilir.

Enstrüman çalabilmek kişinin o enstrümanla ne kadar vakit geçirdiğine, yeteneğine, çalışma azmine ve disiplinine göre değişir. Enstrumanınızla alakalı temel bilgilere en az 1 yıl içerisinde hakimiyet kazanmış olursunuz.

Evet uzaktan eğitimlerimiz var. Belirlenmiş tarihlerde düzenli olarak öğretmeninizle online olarak dersinizi devam ettirebilirsiniz.

Uzman eğitimcimiz kursa başlamak isteyen öğrencimizi birebir görüşmede veya demo dersinde öğrencimizin yaşı,duyum seviyesi,anatomik yapısı ve enstrümana uygunluğuna göre doğru şekilde yönlendiriyor.

Yenilikler ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin


  Adresimiz

  Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi
  No:109/A Kadıköy / İSTANBUL
  Tel: +90 216 807 00 12
  Gsm: +90 543 329 80 62
  Fax: +90 212 249 42 65
  E-Posta: info@cangozakademi.com