ŞAN ve VOKAL EĞİTİMİ


İnsan sesi en önemli enstrümanlardan biridir, özellikle şan gibi bir enstrümanda nefes, ses kolerasyonu ve ağız yapısı oldukça önemlidir. Şan ve vokal eğitimlerimizde sizlere şan ve vokal yapısından bahsedeceğiz bununla birlikte çeşitli teknik çalışmalar ve entonasyon çalışmaları ile kendinizi şan ve vokal konusunda geliştirebileceksiniz. Bu sayede hem türk sanat müziği hem de klasik müzik eğitimleriniz için ciddi bir alt yapı oluşturmuş olacaksınız.

Nefes ve ses kolerasyonu,ağız yapısı ve bedeni tanıma ,sesin anatomik olarak nereden tınlatıldığı şarkıcılık açısından önemli noktalardır.

Güzel sese sahip olmak ve onu doğru kullanabilmek arasındaki farkın anlatıldığı bu eğitimde;

 • Diyafram ve nefes kullanımı
 • Entonasyon çalışmaları
 • Vokal stillerini tanıma
 • Performans şarkıcılığı
 • Profesyonel yeterlilik ve Farklı stillerde repertuar çalışmaları yapılmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ
BUNLARLA BİRLİKTE;

Öğrencilerimiz enstrüman derslerine ek olarak (isteğe bağlı) solfej ve kulak çalışmaları ile desteklenmekte, anlamadığı veya pekiştirmek istediği dersi ‘online şan dersleri’  veya ‘online  şan dersi videoları’ aracılığıyla tamamlayabilmektedir. Şan derslerinize ek olarak katkı sağlayabilecek olan piyano kursu programlarımızı da Cangöz akademi uzmanları ayrıcalığı ile alabilirsiniz.

Şan ve Vokal Eğitimi hakkında; 

Vokal Eğitimi Nedir?

Vokal eğitimleri içinde şan eğitimlerini de bulundurur. Modern teknikleri ve önemli eserleri ele alarak çalışmalar yapılır. Kursa katılanlara sesini en iyi şekilde kullanabilmeyi öğretir. 

Şan Eğitimini Kimler Alabilir?

Şan eğitimi her yaş ve her kişi için uygundur. Şan eğitimi alarak modern teknikleri öğrenebilir, sesinizi geliştirebilirsiniz. 

İLETİŞİM

Cangöz Müzik üzerinde yer alan Sahne Mikrofonu modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Cangöz Akademi tarafından sağlanan eğitimlerinizi en iyi müzik aletleri ile bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sahne Mikrofonu modelleri ve fiyatları

Eğitimlerimiz Hakkında,

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Eğitim Almak İstediğiniz Kategoriyi Seçiniz

  Öğrencinin Doğum Tarihinizi Seçiniz

  TC Milli Eğitim Bakanlığı Logosu

  Yenilikler ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin


   Adresimiz

   Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi
   No:109/A Kadıköy / İSTANBUL
   Tel: +90 216 807 00 12
   Gsm: +90 543 329 80 62
   Fax: +90 212 249 42 65
   E-Posta: info@cangozakademi.com